עבודות אלומיניום וזכוכית

השילוב של האלומניום עם עבודות הזכוכית

הזכוכית נכנסה חזק לעולם העיצוב, היות ובזכות מחיצות זכוכית, ניתן להגדיל חללים שונים בבית. מקלחונים עשויים מזכוכית, ישנם חיפויי קיר למטבח ולאמבט בדוגמאות מרהיבות העשויות מזכוכית, מעקות למרפסת ולבית מזכוכית, למי שאוהב עיצוב מודרני ועוד. יש לבחור בעלי מקצועי איכותיים, שכן, רמת הדיוק והעבודה הנקייה הם מאוד חשובים, כאשר מדובר בעבודות זכוכית שונות. גם חלונות מיוחדים כמו חלונות בלגיים או צרפתיים, מצריכים עבודות מיוחדות המשלבות ברזל, אלומיניום וזכוכית.

בגלל המראה – דלתות אלומיניום שונות במראה לגמרי מאשר דלתות עץ, והן מהוות שינוי מרענן בבית. המתכת החלקה מאפשרת ליצור דלת נקיה ויפה שיש בה הרבה מן החידוש. חברת מגה דורס  עבודות אלומיניום וזכוכית מתמחה ביצור דלתות אלו, והיא אף מציעה אלמנטים קישוטיים ועיצובים לדלתות לכל המעוניין.

שילובים – דלתות עשויות אלומיניום משתלבות מצוין עם זכוכיות, והדבר יוצר אפקט יוקרתי ומענין. אפשר לבצע חיתוכים בתוך הדלת עצמה מעין חלונות, וגם להכניס חלקי זכוכית המשתלבים בצורה אומנותית.

מגוון – טעות נפוצה היא המחשבה כי דלתות עשויות אלומיניום צבעם מתכתי וקר. אפשר בהחלט לרכוש דלתות כאלה בצבעים שונים בהתאם לחדר ולמראה הבית בכלל. מסיבה זו גם אם מתקינים דלתות מסוג זה בבית, עדיין נהנים ממראה צבעוני ונעים לעין.

חוזק – אלומיניום הוא חומר חזק, ועמיד בפני מכות וטריקות. אפשר להנות מדלתות כאלה לאורך זמן והן גם קלות לניקוי ונשמרות באיכותן.

נגד חלודה – בניגוד לדעה הרווחת כי דלתות עשויות אלומיניום יסבלו מחלודה, המציאות שונה לחלוטין. הדלתות עמידות בהחלט בפני רטיבות ומצופות בחומר מיוחד השומר עליהן מפני חלודה.

גדלים – דלתות אלומיניום אפשר להזמין בגדלים שונים בהתאם לחלל החדר הרצוי. בכל מקום ובכל צורה אפשר להתקין דלת אלומיניום ולהנות מתוצאה יפה במיוחד. בין אם זה חדר מגורים, חדר שינה, חדר ילדים או המטבח, ואפילו בתור דלת כניסה לבית, דלת אלומיניום תהיה בחירה מוצלחת.

דלת כניסה – אנשים שאוהבים מקוריות בוחרים להתקין בכניסה לביתם דלת מאלומיניום דווקא. הדבר מתאים מאד לבתי משרדים, למשל. דלתות עשויות מאלומיניום משדרות יוקרה וחשיבות, ובהחלט יכולות לשמש כדלת כניסה עם נוכחות. בדרך כלל מתקינים בכניסה דלת כפולה, כדי לתת לה תוספת של חוזק ויציבות, גם מפני פריצות וכדומה, וגם מפני שחיקה.

דלת אלומיניום

אלומיניום הוא חומר איכותי, חזק ועמיד ויש לדעת היטב כיצד מתקינים אותו. יש לא מעט חובבנים בתחום האלומיניום המנסים את מזלם ועושים עבודה בינונית ומטה. כאשר רוצים להתקין דלת אלומיניום צריך לדעת לשלב כמה דברים יחד והם:

עיצוב ותכנון נכון – כאשר מדובר במפתחים גדולים לעיצוב ישנה משמעות גדולה יותר ויש צורך לעשות התאמה מעמיקה ותכנון מדוקדק.

שירות אמין ומקצועי – כאשר אתם מזמינים דלת אלומיניום חשוב שתהיה לכם אחריות על המוצר ושאם אחד מן המנגנונים מתקלקל או לפתע דלת חורקת וכדומה, יש לכם אל מי לפנות והמתקין נמצא שם בשבילכם.

מקצועיות ועבודה יסודית – חשוב שההתקנה תיעשה בצורה חזקה ויסודית, מקצועיות ויסודיות בעבודה הם דברים שנבנים על ניסיון.

אם אתם מעוניינים בהתקנה של דלת אלומיניום, פנו לחברת מגה דורס  עבודות אלומיניום וזכוכית ותוכלו לדעת ולהיות בטוחים שתקבלו שירות עם יחס אישי ואדיב ללקוח, אחריות על המוצר הנרכש וכן עבודה יסודית ומקצועית עם ניסיון רב בתחום.

דלתות אלומיניום מכל סוגי הפרופילים, פתרונות לכל בעיה שתתעורר בנוגע להחלפת דלתות קיימים למודרניים יותר, דלתות ברמת איטום גבוהה ובטיחותית יותר.

דלתות מעוצבות ודלתות מאלומיניום אופיס נותנים מענה לכל דרישות הלקוח. אלפי פרויקטים בוצעו בהצלחה רבה. דלתות הזזה ודלתות פתיחה, דלתות דגם 2200 קלילטאצ’, דלתות כניסה,דלתות יציאה למרפסת או גינה בשילוב עם תריסי גלילה חשמליים,דלתות עם זכוכית צלון…

דלתות מעוצבות הן אביזר שמגדיר את גבולות החלל, ומשפיע מאד על החדר אותו הן תוחמות, החומריות ממנה הן עשויות, הגימור, וההרמוניה שהן מייצרות עם שאר עיצוב החדר והחללים שמעבר להן. אחד הפתרונות המבוקשים בצדק בתחום הדלתות המעוצבות הוא- דלתות מאלומיניום וזכוכית, קשת העיצובים של המפגש בין שני החומרים הללו, והחוזק והפונקציונליות שנשמרת לאורכן של שנים, הופכים אותן לדלתות שכדאי להשקיע ברכישתן.